Jak vybrat Leatherman nůž a multifunkční nástroj?

Hledáte kvalitní a odolný nástroj, co by obsahoval nůž, kleště, kladivo, pilník, vývrtku, štípačky a dokonce i šroubovák nebo jiné nezbytnosti? Vybírejte tedy z řad nožů a multifunkčních nástrojů firmy Leatherman. Ne nadarmo se říká: „Každý správný muž, má mít vlastní nůž“, u firmy Leatherman lze ale toto tvrzení rozšířit: „Každý má mít svůj vlastní nůž.“


Multifunkční nástroje si totiž získaly velkou popularitu nejen u mužů, ale i v řadách něžného pohlaví a proto, jako jedna z mála firem, se Leatherman zabývá výrobou a produkcí nástrojů jak pro muže, tak jsou zde k vidění i typicky varianty pro ženy. Vybere si jednoduše každý.

 

Tato firma je na trhu už od roku 1985 a nezabývá se pouze výrobou nářadí a nožů, ale vkládá velké úsilí i do výzkumu a vývoje, proto patří v dnešní době k tomu nejlepšímu co můžete v této kategorii na trhu vidět. Značka Leatherman - to jsou především velmi kvalitní jednoruční a multifunkční nože, ale i doplňky a příslušenství. To vše vyrobeno v USA.

VIDEO JAK SE VYRÁBÍ NOŽE LEATHERMAN

 

Díky své velmi vysoké kvalitě, trvanlivosti a praktičnosti jsou využívány kutily, zahrádkáři, rybáři, vojáky, outdoorovými nadšenci a turisty.  Využijete je také ale i v domácnosti, na cestách v automobilu nebo jen jako záložní nářadí někde v outdoorovém batohu.


Přes tyto běžné potřeby se používají i v těch nejnáročnějších podmínkách – často na nich závisí úspěchy vojenských operací a misí, vysokohorských expedicí, záchrannářských, hasičských akcí a využití zajisté naleznou i v řadách sportovců.

 

S nástroji se snadno a rychle manipuluje, nic nikde nepřekáží, vše je na svém místě. Intuitivní zacházení a řada praktických možností rozšíření je velkou výhodou. Špičkové provedení, extrémně odolné Leatherman nástroje oproti konkurenci a velký výběr z možné škály multifunkčních prvků.

 

Najdete zde nože s užším použitím - jejich osazení je často odvozeno jen od základních potřeb uživatele. Mezi jejich výbavu patří nůž, plochý a křížový šroubovák, pojistku proti nechtěnnému uzavření nože a praktický klips na připevnění. Jedná se o nůž CRATER c33, který mimo spousty práci ulehčujících vychytávek obsahuje i 4 nástroje a je velice skladný, ostrý a odolný. Tento nůž využijete kdekoliv a díky své velikosti a nízké váze bude vaším každodenním pomocníkem.


Jestli preferujete část ostří zubaté a část ostří rovné, je tu s tou samou výbavou nůž CRATER c33Tx v kovově lesklém provedení a pokud upřednostňujete barvu tmavou, zaujme vás určitě CRATER c33Tx BLACK.


Dále lze v nabídce najít širokou škálu nástrojů opravdu multifunkčních, do detailů propracovaných, kde se vybavenost modelů pohybuje od 7 prvků, jako třeba u nože SKELETOOL.

VIDEO LEATHERMAN SKELETOOL

 

Přes 12 prvků najdete u produktu s názvem JUICE C2, k 15 prvkům nože SIDEKICK, nože JUICE CS4, nebo nástroje s názvem CRUNCH.

VIDEO LEATHERMAN SIDEKICK

 

16 prvků má nástroj JUICE XE6.

 

Neuvěřitelných 21 prvků v jednom noži najdete u nástroje s označením SURGE a jeho tmavé variantě SURGE BLACK.


V nabídce máme i vysoce odolný multifunkční nůž MUT EOD vyrobený pro speciální jednotky americké armády, se všemi nadstandartními a profi vymoženostmi, které mohou být potřeba – to vše s výbavou 17 prvků a 3 náhradními bity.

VIDEO LEATHERMAN MUT EOD


Nejžádanějšími a nejoblíbenějšími noži jsou dnes už legendární SUPER TOOL 300 se zesílenými kleštěmi a 19 pečlivě promyšlenými nástroji v jednom a praktický, skladný a skvěle do detailů promyšlený model s názvem WAVE, který skýtá výhodu v přístupnosti čepelí z vnější strany nástroje.

VIDEO LEATHERMAN WAVE

VIDEO LEATHERMAN SUPERTOOL 300

 

Vše dokonale uzpůsobeno potřebám a náročnosti použití. I při dlouhodobém a nešetrném zacházení v extrémních podmínkách jsou tyto nože stále funkční a připraveny.


Design multifunkčních nástrojů bývá přesně a stroze definován dle jejich použití. Nástroje jsou velmi lehké a skleletově řešené vrstvení těla nože tento rys jen podtrhuje. Všechny funkce jsou intuitivně dostupné, důmyslně promyšlené a důraz je maximálně kladen na rychlost, snadnost využití a praktické detaily.

 

Odolnost je zapříčiněna nejen povrchovou DLC úpravou, ale také materiály ze kterých je nástroj vypracován. K výrobě je použita jen ta nejkvalitnější ocel. Jelikož jsou ale prvky, které budete využívat neustále a to i při velkých tlacích, krutech a tahových vlastnostech, osadila firma Leatherman tyto vysoce využívaná a namáhaná místa extrémně pevným titanem.


Části, které nejsou takovým způsobem zatěžovány jsou vyrobeny, mimo oceli, také z hliníku, který se využívá ve výrobě letadel. Ve výsledku jsou tyto nástroje díky svým materiálům a prvkům výroby vysoce odolné a zároveň lehké.

HISTORIE FIRMY LEATHERMAN

 

Leatherman jde se svou kvalitou a vírou ve své produkty ještě dál a poskytuje na své nástroje záruku 25 let.

 

Během doby, co je tato firma na trhu, si získala zásadní postavení v oblasti nožů a multifunkčních nástrojů a stala se synonymem kvality a nejlepšího zpracování. Za nás můžeme tyto nástroje vřele doporučit.

 

 

Provozovatel webu, Jakub Měkota, se sídlem Tř. T. G. Masaryka 43, Nový Bor, 473 01, IČ: 87983656, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

OK    x